Нормативные документы

Национальная комиссия по государственному регулированию в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) с 12 мая 2017 изменила тарифы на централизованные водоснабжение и водоотвод для ПАО "Акционерная компания "Киевводоканал" (для потребителей — владельцев квартир, арендаторов или квартиросъемщиков в многоквартирном доме, с использованием внутридомовых систем).

Постановление НКРЭКУ № 552 от 26.04.2017
О внесении изменений в постановление Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, от 26 ноября 2015 года № 2868

"Киевводоканала" касался следующий пункт постановления:

1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 січня 2016 року за # 24/28154 (із змінами), такі зміни:

...

51) публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зі структурою, наведеною в додатку 51 до цієї постанови:

  • тариф на послугу з централізованого постачання холодної води — 7,03 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);
  • тариф на послугу з централізованого водовідведення — 6,13 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);";

2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні — газеті "Урядовий кур'єр".

NB: С полным текстом данного документа, а также с другими нормативными документами законодательной базы Украины можно ознакомиться в системах ЛИГА:ЗАКОН.