Ціни на бензин, дизпаливо, газ на АЗС України

останнє оновлення: 14.06.2024 13:18

Тут щодня публікуються відомості по українському ринку нафтопродуктів — ціни на бензин марок A 92, A 95, A 95+, дизельне пальне та автомобільне газове пальне на АЗС України. Інформація наводяться по областях, а також по торгівельних марках провідних операторів паливного ринку України. Досить цікава також зведена інформація по областях та АЗС.

Disclaimer

Тут публікуються середньозважені ціни по областях та операторах, які нам надає наш партнер — Консалтингова група А-95. При цьому слід зазначити, що у деяких операторів (як, наприклад, Авіас) ціни на різних АЗС можуть встановлюватися індивідуально, і, як наслідок, відрізнятися від цін, вказаних на сайті.

Середні ціни на пальне по Україні на 14.06.2024
Вид паливаЦіна (грн.)
Бензин А-95 преміум
59,920.000%
Бензин А-95
56,310.000%
Бензин А-92
53,100.010.019%
Дизельне паливо
52,60-0.01-0.019%
Газ авто­мобільний
26,650.000%
  • без урахування окупованих територій (Криму, Севастополя, частини Донбасу)

Динаміка цін на бензин, дизпаливо, газ на АЗС УкраїниНа сайті Мінфін ви можете дізнатися актуальні ціни на дизель, бензин і газ на АЗС України. Інформація зібрана з різних областей і по різним операторам. Дана інформація допоможе вам залишатися поінформованим про рівень цін на паливо. Ви також можете подивитися середні показники вартості, порівняти динаміку цін на паливо за останні роки.

Мінфін допоможе вам залишатися в курсі останніх фінансових новин, стежити за курсом валют в Україні. На нашому сайті зібрані тарифи на газ, електроенергію і воду. Також ви можете відстежувати такі важливі показники економіки України, як індекс інфляції, зовнішній борг, ВВП України і платіжний баланс.

На Валютному аукціоні легко знайти де продати валюту, купити долар чи євро. У розділі публікуються оголошення банків, обмінних пунктів і чорного ринку валют.

Ви можете порівняти депозити в банках України, підібрати кредит онлайн або вибрати кредит готівкою. Порівняти ставки на мікрокредити в різних МФО України можна в розділі Індексів на Minfin.com.ua.

Ціни на пальне за роками
Підпишіться на розсилку новин
Отримуйте один лист в день з найважливішими новинами