Комунальні тарифи

 • Тарифи на електроенергію

  Кабінет Міністрів України постановою № 1325 від 28.12.2020 встановив для всіх побутових споживачів в Україні фіксовану ціну на електроенергію з 1 січня по 31 березня 2021 року – 1,68 грн. (з ПДВ) за 1 кВт⋅год. незалежно від обсягу споживання. Таким чином, з січня 2021 року припиняють діяти знижені тарифи, що діяли донедавна, зокрема, пільговий тариф на обсяг споживання до 100 кВт⋅год на місяць, а також ті пільгові тарифи, що стосувалися окремих груп населення.

  • Тарифи на електроенергію для підприємств

   Тарифи на електроенергію для непобутових споживачів (промислових підприємств) відрізняються від тарифів на електроенергію для населення. При цьому тарифи на розподіл електроенергії, що наведені тут, у різних постачальників (енергорозподільних компаній — обленерго), будуть різними. Крім того, розмір тарифу залежить від класу напруги (1-й або 2-й клас). Тарифи на розподіл електроенергії для всіх обленерго встановлює Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

 • Тарифи на природний газ

  У травні 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 встановили базові річні ціни на газ. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) А ось місячні тарифи збільшуватися можуть, чим багато хто скористався, підвищивши свої ціни на червень. Ціна на газ у "постачальника останньої надії", яким є "Нафтогаз України", також підвищилася до 11,59 грн./м³. А ось найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, що зараз об'еднані під брендот "Твій газзбут", зберігли свої ціни на рівні 7,99 грн./м³. Стежте за оновленнями.

  Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

 • Тарифи на водопостачання та водовідведення

  Тарифи для всіх водоканалів, а також для інших підприємств, що займаються водопостачанням та водовідведенням, встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Окремо встановлюються тарифи на водопостачання, і окремо — на водовідведення, причому вони різні для різних водоканалів. Окрім того, є дві групи тарифів: на власне централізоване постачання холодної води і водовідведення (для мешканців приватного сектора і колективних споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання), та на централізоване постачання холодної води і водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем, для багатоповерхових будинків (суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг).

 • Комунальні тарифи в Києві
  • Тарифи на водопостачання (Київ)

   16.12.2020 Національноа комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла постанову № 2499, тож тарифи Київводоканалу на централізовані водопостачання та водовідведення дещо змінилися. Зазначимо також, що 2-а група тарифів (суб'єктам господарювання, які є виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем) діє лише до вибору тими суб'єктами моделі договірних відносин, а от після того доленосного вибору і для них діє перша група тарифів.

  • Тарифи на гарячу воду (Київ)

   КП "Київтеплоенерго" згідно з постановою Київської міської державної адміністрації (КМДА) № 2340 от 22.12.2018 встановило нові тарифи на постачання гарячої води в Києві, які почали діяти з 1 січня 2019 року.

  • Тарифи на опалення (Київ)

   КП "Київтеплоенерго" згідно з постановою Київської міської державної адміністрації (КМДА) № 2340 от 22.12.2018 встановило нові тарифи на централізоване опалення в Києві, які почали діяти з 1 січня 2019 року.

Популярні сторінки

Кредит онлайн
Кредит без відмови
Мікропозика
Депозити
Курс долара
Курс валют
Обмін валют
Курс долара на чорному ринку
Купити валюту в банках
 • Сплатити комунальні послуги онлайн

  У цьому розділі Ви можете оплатити комунальні послуги без черг. Для цього необхідно знати платіжний код, номер ЖЕКу та/або особового рахунку, бути власником картки VISA або MasterCard. Деякі комунальні підприємства приймають оплату за номером договору. Якщо у Вас виникли якісь проблеми — будь ласка, зверніться в нашу службу підтримки, зателефонувавши за одним із номерів:
  (044) 200-09-02, (067) 408-29-77, (099) 125-06-15.