Комунальні тарифи

 • Тарифи на електроенергію

  Кабінет Міністрів України постановою № 859 від 11.08.2021 встановив для побутових споживачів в Україні з 01.10.2021 нові ціни на електроенергію. Наразі домогосподарства, що споживають на місяць до 250 кВт⋅год (включно), платитимуть за електроенергію за тарифом 1,44 грн. (з ПДВ) за 1 кВт⋅год, а ті, що споживають понад 250 кВт⋅год — за тарифом 1,68 грн. (з ПДВ) за 1 кВт⋅год. Термін дії цих тарифів було встановлено до 30.04.2022, але постановою № 453 від 16.04.2022 його подовжено до 31 жовтня 2022 року.

  • Тарифи на електроенергію для підприємств
   • Тарифи на розподіл електроенергії для підприємств

    Тарифи на електроенергію для непобутових споживачів (промислових підприємств) відрізняються від тарифів на електроенергію для населення. При цьому тарифи на розподіл електроенергії, що наведені тут, у різних постачальників (енергорозподільних компаній — обленерго), будуть різними. Крім того, розмір тарифу залежить від класу напруги (1-й або 2-й клас). Тарифи на розподіл електроенергії для всіх обленерго встановлює Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

   • Тарифи на передачу електроенергії для підприємств

    Передачу електроенергії магістральними лініями електропередачі здійснює Національна енергетична компанія "Укренерго" — акціонерне товариство, 100% акцій якого знаходиться у власності держави. Тарифи для "Укренерго" встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 • Тарифи на природний газ

  Постачальників природного газу, які опублікували свої ціни на газ у травні 2022 року, виявилося небагато. Зокрема, нічого не повідомляли про свої ціни газзбути, що об'єднані під брендом "Твій газзбут". Однак, оскільки Уряд України ухвалив рішення про те, що ціни на газ для населення мають залишитися без змін, то у травні 2022 року потрібно орієнтуватися на квітневі тарифи. Вартість доставки газу, затверджена НКРЕКУ на 2022 рік, має залишитися без змін, та має, як і раніше, сплачуватись окремо.

  • Постачальники газу в Україні
  • Оператори ГРМ в Україні
  • Тарифи на газ для підприємств

   Тарифи на газ для непобутових споживачів (промислових підприємств) відрізняються від тарифів на газ для населення. При цьому постачальники газу диференціюють свої ціни, встановлюючи різну вартість газу за умови передоплати, або при оплаті за фактом споживання. Деякі постачальники встановлюють також окремі ціни для релігійних установ, або, установ, що фінансуються з держбюджету. Крім того, ціни на газ можуть залежати й від обсягів постачання газу.

 • Тарифи на водопостачання та водовідведення

  Тарифи для всіх водоканалів, а також для інших підприємств, що займаються водопостачанням та водовідведенням, встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Окремо встановлюються тарифи на водопостачання, і окремо — на водовідведення, причому вони різні для різних водоканалів. Окрім того, є дві групи тарифів: на власне централізоване постачання холодної води і водовідведення (для мешканців приватного сектора і колективних споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання), та на централізоване постачання холодної води і водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем, для багатоповерхових будинків (суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг).

  • Тарифи на водопостачання (суб'єктам господарювання)

   Тут наведено тарифи на централізоване постачання холодної води та водовідведення для суб'єктов господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (тобто, гуртові тарифи), що встановлені Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

  • Тарифи на водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем)

   Тут наведено тирифи на централізоване постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем, для багатоповерхових будинків (суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг), що були встановлені Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 • Тарифи на централізоване опалення

  Тут наведено тарифи на послуги з постачання теплової енергії (централізованого опалення) для населення. Для частини теплопостачальних підприємств ці тарифи встановлюються Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), для інших суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання — місцевими органами влади.

  Опубліковано всі тарифи, що встановлені НКРЕКП для зазначених підприємств. Тарифи для інших підприємств, що встановлюються місцевими органами влади, також почнуть публікуватися найближчим часом.

 • Тарифи на постачання гарячої води

  Тут наведено тарифи на послуги з постачання гарячої води для населення. Для частини підприємств ці тарифи встановлюються Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), для інших суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання та постачання гарячої води — місцевими органами влади.

  Опубліковано всі тарифи, що встановлені НКРЕКП для зазначених підприємств. Тарифи для інших підприємств, що встановлюються місцевими органами влади, також почнуть публікуватися найближчим часом.

 • Комунальні тарифи в Києві
  • Тарифи на водопостачання (Київ)

   Національноа комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) постановою № 2842 від 22.12.2021 з 1 січня 2022 змінила ціни на послуги з водопостачання та водовідведення для населення в Києві.

  • Тарифи на гарячу воду (Київ)

   КП "Київтеплоенерго" згідно з постановою Київської міської державної адміністрації (КМДА) № 2340 от 22.12.2018 встановило нові тарифи на постачання гарячої води в Києві, які почали діяти з 1 січня 2019 року.

  • Тарифи на опалення (Київ)

   КП "Київтеплоенерго" згідно з постановою Київської міської державної адміністрації (КМДА) № 2340 от 22.12.2018 встановило нові тарифи на централізоване опалення в Києві, які почали діяти з 1 січня 2019 року.

Популярні сторінки

Кредит онлайн
Кредит без відмови
Мікропозика
Депозити
Курс долара
Курс валют
Обмін валют
Курс долара на чорному ринку
Купити валюту в банках