Тарифи на електроенергію в 2021 році

Кабінет Міністрів України постановою № 1325 від 28.12.2020 встановив для всіх побутових споживачів в Україні фіксовану ціну на електроенергію з 1 січня по 31 березня 2021 року – 1,68 грн. (з ПДВ) за 1 кВт⋅год. незалежно від обсягу споживання. Таким чином, з січня 2021 року припиняють діяти знижені тарифи, що діяли донедавна, зокрема, пільговий тариф на обсяг споживання до 100 кВт⋅год на місяць, а також ті пільгові тарифи, що стосувалися окремих груп населення.

Тарифи на світло в Україні для населення в 2021 році

Щоб полегшити життя більшості співвітчизників, ми додали сюди невеличку форму, за допомогою якої можна швидко розрахувати вартість спожитої електроенергії.

 з 1.01.2021 

однозонний
двозонний
тризонний
Показники лічильника
поточні
попередні
різниця
Вартість спожитої електроенергії

 грн.
Тарифи на електроенергію для населення
(з 1.01.2021 по теперішній час)
Категорія споживачівТариф
(коп. за 1 кВт⋅год., з ПДВ)
1Для всіх побутових споживачів
– фіксована ціна на електричну енергію незалежно від обсягу споживання168,0

Нормативні документи:
Тарифи на електроенергію для населення, що діяли раніше:

Актуальні тарифи на електроенергію на Minfin.com.ua. Розрахунок вартості електроенергії в Україні можна провести за допомогою калькулятора. Для цього вам потрібно внести поточні і попередні показники лічильника в спеціальну форму вище.

На сайті Мінфін ви можете знайти багато корисних показників, наприклад мінімальну зарплату в Україні, базовий індекс інфляції, ціни на продукти харчування, курс долара, євро, міжбанківський курс і курс Національного банку України.

Також ви можете зручно порівняти і підібрати цікаві для вас фінансові продукти: банківські депозити в різній валюті: гривнях, доларах або євро, кредити готівкою, кредити онлайн, цілодобові позики. Порівняти ставки на мікрокредити в різних МФО України можна в розділі Індексів на Minfin.com.ua.

На Валютному аукціоні легко знайти де продати валюту, купити долар чи євро. У розділі публікуються оголошення банків, обмінних пунктів і чорного ринку валют.

На нашому сайті можна знайти всю інформацію і залишити відгуки про банки України, мікрофінансові організації і страхові компанії.