Тарифи на електроенергію в 2023 році

30.05.2023 на засіданні Уряду за поданням міністра енергетики було схвалено рішення про підвищення тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн. (з ПДВ) за 1 кВт⋅год з 01.06.2023. Це рішення будо затверджено постановою КМУ № 544 від 30.05.2023.

Тарифи на світло в Україні для населення в 2023 році

Щоб полегшити життя більшості співвітчизників, ми додали сюди невеличку форму, за допомогою якої можна швидко розрахувати вартість спожитої електроенергії.

 з 1.06.2023 

однозонний
двозонний
тризонний
Показники лічильника
поточні
попередні
різниця
Вартість спожитої електроенергії

 грн.
Тарифи на електроенергію для населення
(з 1.06.2023 по теперішній час)
Категорія споживачівТариф
(коп. за 1 кВт⋅год., з ПДВ)
1Індивідуальні та колективні побутові споживачі264,0

Нормативні документи:

Актуальні тарифи на електроенергію на Minfin.com.ua. Розрахунок вартості електроенергії в Україні можна провести за допомогою калькулятора. Для цього вам потрібно внести поточні і попередні показники лічильника в спеціальну форму вище.

На сайті Мінфін ви можете знайти багато корисних показників, наприклад мінімальну зарплату в Україні, базовий індекс інфляції, ціни на продукти харчування, курс долара, євро, міжбанківський курс і курс Національного банку України.

Також ви можете зручно порівняти і підібрати цікаві для вас фінансові продукти: банківські депозити в різній валюті: гривнях, доларах або євро, кредити готівкою, кредити онлайн, цілодобові позики. Порівняти ставки на мікрокредити в різних МФО України можна в розділі Індексів на Minfin.com.ua.

На Валютному аукціоні легко знайти де продати валюту, купити долар чи євро. У розділі публікуються оголошення банків, обмінних пунктів і чорного ринку валют.

На нашому сайті можна знайти всю інформацію і залишити відгуки про банки України, мікрофінансові організації і страхові компанії.

Підпишіться на розсилку новин
Отримуйте один лист в день з найважливішими новинами