Тарифи на водопостачання та водовідведення в м. Одеса

Тарифи для всіх водоканалів, а також для інших підприємств, що займаються водопостачанням та водовідведенням, встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Окремо встановлюються тарифи на водопостачання, і окремо — на водовідведення, причому вони різні для різних водоканалів. Окрім того, є дві групи тарифів: на власне централізоване постачання холодної води і водовідведення (для мешканців приватного сектора і колективних споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання), та на централізоване постачання холодної води і водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем, для багатоповерхових будинків (суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг).

Тарифи на водопостачання та водовідведення в м. Одеса
ТОВ "Інфокс" ("Інфоксводоканал")
ПослугаТариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
1Тарифи на водопостачання та водовідведення для колективних споживачів та мешканців приватного сектору з 05.02.2020
– водопостачання14,472
– водовідведення12,252
Разом:26,724
2Тарифи на водопостачання та водовідведення для багатоповерхових будинків, з використанням внутрішньобудинкових систем (суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг) з 01.11.2018
– водопостачання12,672
– водовідведення10,848
Разом:23,520

Нормативні документи:

  • Постанова НКРЕКП № 283 від 04.02.2020
  • Постанова НКРЕКП № 1251 від 23.10.2018
Тарифи на водопостачання по містах України
Тарифи на водопостачання та водовідведення:

На фінансовому порталі Minfin.com.ua легко вибрати кредит онлайн в банку або мікрофінансової організації. В каталозі підібрані позики для всіх: кредити готівкою в банку, кредити для осіб з поганою кредитною історією, позики без відмови.

На сайті зібрані і регулярно оновлюються ставки по депозитах, що допоможе порівняти і вибрати депозит у доларах, євро або в гривнях.

У розділі "Банки" можна вивчити всю інформацію про діючі банках України, а також почитати або залишити про їх продуктах або обслуговуванні.