Позначки валют

Універсальне позначення валюти ( Generic currency symbol )

¤

Цей символ використовується як універсальне позначення для будь-якої валюти, але здебільшого — для позначення тих валют, що використовуються досить зрідка, у разі відсутності відповідної спеціальної позначки. Загалом, запис позначки ¤ з подальшою грошовою сумою позначає відповідну кількість одиниць деякої валюти (якої конкретно — має бути зрозуміло з контексту документу).

Практика застосування цього знака почалася у 1972 р. Вперше його було використано в Італії для заміни символу долару при формуванні фінансових показників на комп'ютері (європейці завжди ставилися до американської валюти з недоброзичливістю та опиралися введенню знака $ як універсального позначення будь-якої валюти). Спочатку у багатьох європейських національних кодуваннях (у тому складі і в СРСР) він кодувався тим же кодом, що і символ долара в американському кодуванні ASCII, проте згодом для нього було знайдено своє місце в кодовій таблиці Unicode.

Запис в HTML
¤
¤
Кодування UNICODE
U + 00A4

На Minfin.com.ua можна підбирати депозити легко в різних українських банках. За допомогою депозитного калькулятора можна розрахувати прибутковість по вкладу. На кредитному каталозі ви можете зручно підібрати кредит без відмови, мікропозику, цілодобовий кредит та інші види онлайн кредитів.

На сайті постійно оновлюється актуальні курси валют з різних джерел: НБУ, міжбанку та курси в банках України.

Підпишіться на розсилку новин
Отримуйте один лист в день з найважливішими новинами