Тарифи на газ для населення в Чернігові у травні 2021

Починаючи з травня 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 повинні встановити базові річні ціни на газ, які мали бути опубліковані до 25.04.2021. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) Тому низка постачальників спробували врахувати ризики, істотно підвищивши свої базові річні, а разом з тим — і місячні, ціни (хоча в ближньо- та середньостроковій перспективі цілком можливо їх зниження). При цьому найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, афілійовані з регіональними газорозподільчими компаніями, встановили всі свої ціни у розмірі 7,99 грн./м³.
Тож стежте за оновленнями.

Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Чернігів
з 1.05.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"

сплатити7,9600
ТОВ "Чернігівгаз збут"
7,9900
сплатити7,9900

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Чернігів
з 1.05.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ПАТ "Чернігівгаз"1,944
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у травні 2021 становить 9,57 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Чернігів, що діяли раніше, з 1.04.2021

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"
ТОВ "Чернігівгаз збут"

Калькулятор вартості доставки газу

ПАТ "Чернігівгаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше:

На цій сторінці розміщена актуальна інформація про тарифи на газ для населення в Чернігові. Ви можете дізнатися ціни на газ і норми споживання газу на місяць. Завдяки калькулятору ви можете розрахувати скільки потрібно буде платити за газ на місяць. Доступні архівні тарифи з 2010 року.

У розділі Індексів на Мінфіні ви можете стежити за іншими важливими показниками: індекс інфляції та споживчих цін, прожитковий мінімум в Україні, розмір ЄСВ. На нашому сайті можна зручно стежити за курсом валют на міжбанкукурсами від Нацбанку, в банках України. Ці та інші показники дозволяють сформувати уявлення про економічну ситуацію в країні і приймати рішення про необхідність розміщення депозитів або покупки державних облігацій. Крім того економічна ситуація впливає на розмір облікової ставки, що в свою чергу відбивається на ставках по кредитах готівкою в банках або кредитах на карту від мікрофінансових організацій в Україні.

Валютний аукціон допоможе продати або купити долар в Чернігові в обмінних пунктах, банках або на чорному ринку долара в Чернігові