Тарифи на газ для населення в м. Івано-Франківськ
у червні 2021

У травні 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 встановили базові річні ціни на газ. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) А ось місячні тарифи збільшуватися можуть, чим багато хто скористався, підвищивши свої ціни на червень. Ціна на газ у "постачальника останньої надії", яким є "Нафтогаз України", також підвищилася до 11,59 грн./м³. А ось найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, що зараз об'еднані під брендот "Твій газзбут", зберігли свої ціни на рівні 7,99 грн./м³. Стежте за оновленнями.

Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Івано-Франківськ
з 1.06.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"
11,9400
сплатити7,9600
ТОВ "Івано-Франківськгаз збут"
7,9900
сплатити7,9900
ТОВ "Прикарпатенерготрейд"
8,6000
сплатити8,6000
ТОВ "Стрийнафтогаз"
7,9900

11,9900

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Івано-Франківськ
з 1.06.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ПАТ "Івано-Франківськгаз"2,148
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у червні 2021 становить 11,59 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Івано-Франківськ, що діяли раніше, з 1.05.2021

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"
ТОВ "Івано-Франківськгаз збут"
ТОВ "Прикарпатенерготрейд"
ТОВ "Стрийнафтогаз"

Калькулятор вартості доставки газу

ПАТ "Івано-Франківськгаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше:

На цій сторінці розміщена актуальна інформація про тарифи на газ для населення в Івано-Франківську. Ви можете дізнатися ціни на газ і норми споживання газу на місяць. Завдяки калькулятору ви можете розрахувати скільки потрібно буде платити за газ на місяць. Доступні архівні тарифи з 2010 року.

У розділі Індексів на Мінфіні ви можете стежити за іншими важливими показниками: індекс інфляції та споживчих цін, прожитковий мінімум в Україні, розмір ЄСВ. На нашому сайті можна зручно стежити за курсом валют на міжбанку, курсами від Нацбанку, в банках України. Ці та інші показники дозволяють сформувати уявлення про економічну ситуацію в країні і приймати рішення про необхідність розміщення депозитів або покупки державних облігацій. Крім того економічна ситуація впливає на розмір облікової ставки, що в свою чергу відбивається на ставках по кредитах готівкою в банках або кредитах на карту від мікрофінансових організацій в Україні. Порівняти ставки на кредит онлайн в різних МФО України можна в розділі Індексів на Minfin.com.ua.

Продати або купити долар в Івано-Франківську можна в обмінних пунктах, банках або на чорному ринку долара в Івано-Франківську.