Тарифи на газ для населення в м. Кропивницький
у липні 2022

Кількість постачальників природного газу з кожним місяцем зменшується, і "Нафтогаз України" впевнено наближається до статусу монополіста на газовому ринку для споживачів. Зокрема, з травня 2022 року з ринку пішли газзбути, що були об'єднані під брендом "Твій газзбут", а їхні клієнти потрапили в обійми "постачальника останньої надії", яким є все той же "Нафтогаз України". У тих постачальників, які опублікували свої ціни на газ у липні 2022 року, ціни майже не змінилися; зміни торкнулися хіба що цін для непобутових споживачів (промислових підприємств). Вартість доставки газу, затверджена НКРЕКУ на 2022 рік, залишається без змін, та має, як і раніше, сплачуватись окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Кропивницький
з 1.07.2022
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"

7,9600
Постачальник останньої надії ("Нафтогаз України")
7,9569


Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Кропивницький
з 1.07.2022
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ВАТ "Кіровоградгаз"1,788
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Див. Попередні ціни на газ в м. Кропивницький, що діяли раніше, з 1.06.2022

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"
Постачальник останньої надії ("Нафтогаз України")

Калькулятор вартості доставки газу

ВАТ "Кіровоградгаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше:

На цій сторінці розміщена актуальна інформація про тарифи на газ для населення в Кропивницькому. Ви можете дізнатися ціни на газ і норми споживання газу на місяць. Завдяки калькулятору ви можете розрахувати скільки потрібно буде платити за газ на місяць. Доступні архівні тарифи з 2010 року.

У розділі Індексів на Мінфіні ви можете стежити за іншими важливими показниками: індекс інфляції та споживчих цін, прожитковий мінімум в Україні, розмір ЄСВ. На нашому сайті можна зручно стежити за курсом валют на міжбанкукурсами від Нацбанку, в банках України та на чорному ринку. Ці та інші показники дозволяють сформувати уявлення про економічну ситуацію в країні і приймати рішення про необхідність розміщення депозитів або покупки державних облігацій. Крім того економічна ситуація впливає на розмір облікової ставки, що в свою чергу відбивається на ставках по кредитах готівкою в банках або кредитах на карту від мікрофінансових організацій в Україні.

Продати або купити долар в Кропивницькому можна в обмінних пунктах, банках або на чорному ринку долара в Кропивницькому.