Тарифи на газ для населення в Мелітополі у травні 2021

Починаючи з травня 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 повинні встановити базові річні ціни на газ, які мали бути опубліковані до 25.04.2021. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) Тому низка постачальників спробували врахувати ризики, істотно підвищивши свої базові річні, а разом з тим — і місячні, ціни (хоча в ближньо- та середньостроковій перспективі цілком можливо їх зниження). При цьому найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, афілійовані з регіональними газорозподільчими компаніями, встановили всі свої ціни у розмірі 7,99 грн./м³.
Тож стежте за оновленнями.

Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Мелітополь
з 1.05.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"

сплатити7,9600

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Мелітополь
з 1.05.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ПАТ "Мелітопольгаз"2,148
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у травні 2021 становить 9,57 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Мелітополь, що діяли раніше, з 1.04.2021

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"

Калькулятор вартості доставки газу

ПАТ "Мелітопольгаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше: