Тарифи на газ для населення в Києві у березні 2021

18 січня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 25, якою обмежив ціну на газ для побутових споживачів максимумом у 6,99 грн./м³ (на період дії карантину — на лютий і березень), чим фактично відмовся від ринкових умов у сфері постачання газу. Тож постачальники газу для населення в переважній своїй більшості на ці місяці вимушено поставили ціну 6,99 грн./м³ (з ПДВ). Втім, кілька найвідчайдушніших поставили ціну навіть на кілька копійок нижче.

Крім того, було обмежено тариф на розподіл (доставку) газу — він тепер не повинен перевищувати 1,79 грн./м³ (без ПДВ). У зв'язку з цим НКРЕКП встановив нові ціни на доставку газу для 13 газо­розподільчих компаній (починаючи з лютого 2021). Слідкуйте за оновленнями.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в Києві
з 1.03.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"6,8600
ТОВ "Агросинтез Трейдінг"6,7500
ТОВ "Асканія Енерджи"6,9900
ТОВ "Енерджі Трейд Груп" (ETG)6,9800
ТОВ "ЕРУ Трейдинг"6,7500
ТОВ "Галнафтогаз"6,9900
ТОВ "Газпромпостач"6,9000
ДП "КиївгазЕнерджи" ПАТ "Київгаз"6,9900
ТОВ "Київські енергетичні послуги" (Yasno)6,9900
ТОВ "Мегаватт Енерго"6,7000
ТОВ "ВКФ Теплобуд"6,9900
ТОВ "ТАС Енергія"6,9900
ТОВ "Торгова електрична компанія"6,9900
ТОВ "ЙЕ Енергія"6,9900

Вартість доставки газу операторами ГРМ в Києві
з 1.03.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ПАТ "Київгаз"0,372
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у березні 2021 становить 6,99 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в Києві, що діяли раніше, з 1.02.2021

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"
ТОВ "Агросинтез Трейдінг"
ТОВ "Асканія Енерджи"
ТОВ "Енерджі Трейд Груп" (ETG)
ТОВ "ЕРУ Трейдинг"
ТОВ "Галнафтогаз"
ТОВ "Газпромпостач"
ДП "КиївгазЕнерджи" ПАТ "Київгаз"
ТОВ "Київські енергетичні послуги" (Yasno)
ТОВ "Мегаватт Енерго"
ТОВ "ВКФ Теплобуд"
ТОВ "ТАС Енергія"
ТОВ "Торгова електрична компанія"
ТОВ "ЙЕ Енергія"

Калькулятор вартості доставки газу

ПАТ "Київгаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше:

На цій сторінці розміщена актуальна інформація про тарифи на газ для населення в Києві. Ви можете дізнатися ціни на газ і норми споживання газу на місяць кожного постачальника. Завдяки калькулятору ви можете розрахувати скільки потрібно буде платити за газ на місяць. Доступні архівні тарифи з 2010 року.

У розділі Індексів на Мінфіні ви можете стежити за іншими важливими показниками: індекс інфляції та споживчих цін, прожитковий мінімум в Україні, розмір ЄСВ. На нашому сайті можна зручно стежити за курсом валют на міжбанку, курсами від Нацбанку, в банках України. Продати або купити долар в Києві можна в обмінних пунктах, банках або на чорному ринку долара в Києві. Ці та інші показники дозволяють сформувати уявлення про економічну ситуацію в країні і приймати рішення про необхідність розміщення депозитів або покупки державних облігацій. Крім того економічна ситуація впливає на розмір облікової ставки, що в свою чергу відбивається на ставках по кредитах готівкою в банках або кредитах на карту від мікрофінансових організацій в Україні. Порівняти ставки на кредит онлайн в різних МФО України можна в розділі Індексів на Minfin.com.ua.