Тарифи на газ для населення в м. Дніпро
у червні 2021

У травні 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 встановили базові річні ціни на газ. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) А ось місячні тарифи збільшуватися можуть, чим багато хто скористався, підвищивши свої ціни на червень. Ціна на газ у "постачальника останньої надії", яким є "Нафтогаз України", також підвищилася до 11,59 грн./м³. А ось найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, що зараз об'еднані під брендот "Твій газзбут", зберігли свої ціни на рівні 7,99 грн./м³. Стежте за оновленнями.

Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Дніпро
з 1.06.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ТОВ ГК "Нафтогаз України"
11,9400
сплатити7,9600
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
7,9900
сплатити7,9900
ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" (Yasno)
8,9400

8,9400

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Дніпро
з 1.06.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
ПАТ "Дніпрогаз"1,116
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у червні 2021 становить 11,59 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Дніпро, що діяли раніше, з 1.05.2021

Калькулятор вартості споживання газу

ТОВ ГК "Нафтогаз України"
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" (Yasno)

Калькулятор вартості доставки газу

ПАТ "Дніпрогаз"
Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше:

На цій сторінці розміщена актуальна інформація про тарифи на газ для населення в Дніпрі. Ви можете дізнатися ціни на газ і норми споживання газу на місяць. Завдяки калькулятору ви можете розрахувати скільки потрібно буде платити за газ на місяць.  Доступні архівні тарифи з 2010 року.

У розділі Індексів на Мінфіні ви можете стежити за іншими важливими показниками: індекс інфляції та споживчих цін, прожитковий мінімум в Україні, розмір ЄСВ. На нашому сайті можна зручно стежити за курсом валют на міжбанкукурсами від Нацбанку, в банках України. Продати або купити долар в Дніпрі можна в обмінних пунктах, банках або на чорному ринку долара в Дніпрі.  Ці та інші показники дозволяють сформувати уявлення про економічну ситуацію в країні і приймати рішення про необхідність розміщення депозитів або покупки державних облігацій. Крім того економічна ситуація впливає на розмір облікової ставки, що в свою чергу відбивається на ставках по кредитах готівкою в банках або кредитах на карту від мікрофінансових організацій в Україні.