Тарифи на газ для населення в м. Макіївка
у травні 2021

Починаючи з травня 2021 року постачальники газу для населення відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 повинні встановити базові річні ціни на газ, які мали бути опубліковані до 25.04.2021. Протягом року ці ціни не повинні змінюватися в бік збільшення (а в бік зменшення — можуть:) Тому низка постачальників спробували врахувати ризики, істотно підвищивши свої базові річні, а разом з тим — і місячні, ціни (хоча в ближньо- та середньостроковій перспективі цілком можливо їх зниження). При цьому найбільші постачальники газу — компанія "ЙЕ Енергія", а також старі газзбути, афілійовані з регіональними газорозподільчими компаніями, встановили всі свої ціни у розмірі 7,99 грн./м³.
Тож стежте за оновленнями.

Вартість доставки газу у регіональних газорозподільчих компаній (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Макіївка
з 1.05.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Місячний тариф Річний тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Макіївка
з 1.05.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у травні 2021 становить 9,57 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Макіївка, що діяли раніше, з 1.04.2021

Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше: