Тарифи на газ для населення в м. Макіївка
у березні 2021

18 січня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 25, якою обмежив ціну на газ для побутових споживачів максимумом у 6,99 грн./м³ (на період дії карантину — на лютий і березень), чим фактично відмовся від ринкових умов у сфері постачання газу. Тож постачальники газу для населення в переважній своїй більшості на ці місяці вимушено поставили ціну 6,99 грн./м³ (з ПДВ). Втім, кілька найвідчайдушніших поставили ціну навіть на кілька копійок нижче.

Крім того, було обмежено тариф на розподіл (доставку) газу — він тепер не повинен перевищувати 1,79 грн./м³ (без ПДВ). У зв'язку з цим НКРЕКП встановив нові ціни на доставку газу для 13 газо­розподільчих компаній (починаючи з лютого 2021). Слідкуйте за оновленнями.

Роздрібні ціни на природний газ для населення в м. Макіївка
з 1.03.2021
Постачальник
(газопостачальна компанія)
 Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)

Вартість доставки газу операторами ГРМ в м. Макіївка
з 1.03.2021
Постачальник
(газорозподільча компанія)
Тариф
(грн. за 1 м³, з ПДВ)
  • Зазначені ціни діють на території ліцензованої діяльності зазначеної газорозподільчої компанії.

Нагадуємо, що в Україні законодавчо передбачено т.зв. "постачальника останньої надії" (ПОН), яким у поставках газу для населення є "Нафтогаз України". Якщо споживач залишився без свого постачальника газу — він може скористатися послугами ПОН, але при цьому в термін до 60 днів споживач зобов'язаний вибрати нового постачальника газу і укласти з ним договір. Ціна газу від ПОН у березні 2021 становить 6,99 грн./м³ (з урахуванням ПДВ).

Див. Попередні ціни на газ в м. Макіївка, що діяли раніше, з 1.02.2021

Ціни на газ по містах України
Роздрібні ціни на природний газ для населення, що діяли раніше: